Skip to main content

Życzenia wakacyjne

Szanowni Nauczyciele, Drodzy Uczniowie, Absolwenci, Pracownicy Szkoły oraz Emeryci,
z okazji zakończenia roku szkolnego składamy Wam najserdeczniejsze życzenia słonecznych, radosnych i bezpiecznych wakacji.

Niech nadchodzące letnie dni będą czasem zasłużonego odpoczynku, wytchnienia od codziennych obowiązków oraz okazją do spędzenia wielu pięknych chwil w gronie rodziny i przyjaciół. Życzymy słonecznej pogody, ciekawych podróży, niezapomnianych przygód oraz realizacji wakacyjnych planów i marzeń.
Niech wakacje będą czasem odpoczynku, regeneracji sił i gromadzenia pięknych wspomnień, do których będzie można wracać przez cały kolejny rok.

Z wyrazami szacunku
Dyrekcja Szkoły