Sukces naszych uczniów w Maratonie Informatyczno-Matematycznym

Jesteśmy dumni z ogromnego osiągnięcia naszej szkolnej drużyny! Dzięki niezwykłemu zaangażowaniu oraz determinacji, reprezentacja naszej szkoły zajęła II miejsce w prestiżowym Maratonie Informatyczno-Matematycznym, organizowanym przez Publiczne Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie.

Konkurs odbył się 14 marca 2024 roku. Naszą szkołę reprezentowali: Adam Szpytma, Karol Myc i Feliks Kordyś, którzy rywalizowali z utalentowanymi drużynami z różnych szkół z naszego województwa.

Nasza drużyna wykazała się nie tylko wiedzą matematyczno-informatyczną, ale także myśleniem logicznym, strategicznym oraz zdolnością do pracy zespołowej. Chłopcy otrzymali dyplomy, nagrody oraz puchar, który będzie zdobił naszą szkołę Dodatkowo każdy z nich uzyska wpis na świadectwie.

Gratulujemy naszym uczniom wspaniałego sukcesu. To kolejny dowód na to, że w naszej szkole stawiamy na doskonałość i wspieramy naszych uczniów w osiąganiu ich najwyższych celów.

Brawo, drużyno! Jesteśmy z was niezmiernie dumni!