Nasza Pani Renia na emeryturze!

„Pracujemy przez całe życie, abyśmy mogli przejść na emeryturę – abyśmy mogli robić, co chcemy w naszym czasie – a sposób, w jaki definiujemy lub spędzamy czas, określa, kim jesteśmy i co cenimy”.

Bruce Linton

12 lutego odeszła na emeryturę nasza sekretarka - Pani Renata Kwiatkowska, która służyła nam swoją pracą i doświadczeniem przez wiele lat. Jednocześnie pragniemy podkreślić szereg zasług Pani Renaty - była ona nie tylko solidnym, godnym naśladowania pracownikiem, ale przede wszystkim wspaniałym, pełnym ciepła i życzliwości człowiekiem. Będziemy tęsknić!

Droga Pani Renato! Dyrekcja szkoły, nauczyciele, pracownicy obsługi i administracji, uczniowie oraz rodzice serdecznie dziękują za wspólnie spędzone chwile w naszej „Trójce”.

Z okazji przejścia na emeryturę pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności oraz wiele chwil wytchnienia, spędzonych w gronie najbliższych Pani sercu osób.