Skip to main content

„Emerytura to czas, kiedy możemy zająć się tym, na co wcześniej nie mieliśmy czasu.” – Catherine Pulsifer

27 lutego pożegnaliśmy pana konserwatora – Janusza Cieślę, w związku z jego przejściem na emeryturę.

Pan Janusz przepracował w naszej szkole przeszło dwadzieścia lat, a łącznie ponad czterdzieści. Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz pozostała społeczność Szkoły Podstawowej nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Rzeszowie składają serdeczne podziękowania Panu Januszowi za długoletnią pracę na stanowisku konserwatora. Przekazujemy jednocześnie wyrazy uznania za sumienne, wzorowe wywiązywanie się z obowiązków pracowniczych. Jesteśmy wdzięczni za trud i wysiłek włożony w liczne remonty, naprawy sprzętu szkolnego, dbanie o porządek, jak również estetykę naszej szkoły. Z Pańską nieocenioną pomocą wykonaliśmy wiele zadań. Współpraca z Panem była dla nas przyjemnością i zaszczytem, dał się Pan poznać jako fachowiec najwyższej klasy.

Życzymy Panu zasłużonego odpoczynku na emeryturze, radości z życia rodzinnego oraz dużo zdrowia i pomyślności w życiu osobistym.

 

SP3

Zapraszamy