Skip to main content

Wizyta przedszkolaków

W ostatnich tygodniach gościliśmy w naszej szkole przedszkolaki, które we wrześniu rozpoczną naukę w klasie pierwszej.

Dzieci z Przedszkoli nr 23 i 7 otrzymały zaproszenie, aby mogły poznać i zwiedzić szkołę oraz uczestniczyć w przygotowanych specjalnie dla nich zajęciach. Wizyta rozpoczęła się od powitania wesołą piosenką. Następnie uczniowie brali udział w zajęciach przygotowanych przez wychowawców klas 1a i 1b. W trakcie lekcji nauczyciele wykorzystali różne pomoce dydaktyczne, co wywołało u przedszkolaków dużą radość i motywację do pracy, a także ośmieliło ich do podejmowania interakcji z kolegami. Przy okazji wizyty przyszli uczniowie mogli poznać naszą szkołę, zobaczyć sale lekcyjne i świetlicę. Na pożegnanie mili goście otrzymali drobne upominki – zakładki do książki, wykonane przez uczniów klas pierwszych. Mamy nadzieję, że z niektórymi przedszkolakami spotkamy się we wrześniu, już w roli uczniów naszej szkoły.

SP3

Zapraszamy