Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku – 2024!

Szanowni Państwo - Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy Szkoły, Emerytowani Pracownicy naszej „Trójki”, Drodzy Uczniowie!

I oto Święta Bożego Narodzenia stoją tuż przed progiem. Jeszcze chwilę i zapukają do naszych drzwi. Otworzymy, kiedy na niebie zabłyśnie pierwsza gwiazdka. Święta Bożego Narodzenia wstąpią do naszych domów, a wraz z nimi wkroczy świąteczne ciepło i magia, jakie ze sobą niosą.

Boże Narodzenie to jedno z najpiękniejszych świąt w roku. Towarzyszy mu wyjątkowa atmosfera: miłości, dobra, a także pokoju. „ Coś ” sprawia, że stajemy się jakby inni, życzliwsi, bardziej rodzinni. Słuchamy i słyszymy, patrzymy i widzimy, mniej nam przeszkadza, więcej nas cieszy.

Z okazji tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia życzymy wiary, nadziei oraz miłości. Niech ten czas będzie dla Wszystkich piękny, radosny, magiczny i wyjątkowy.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku – 2024!

Życzy

Dyrekcja SP-3 w Rzeszowie