"Wspomnienia są oknem na szczęście”

Takie hasło pojawiło się na dzisiejszej uroczystości pożegnania absolwentów naszej szkoły.

Uroczystość składała się z dwóch części: oficjalnej oraz programu artystycznego przygotowanego przez uczniów klas ósmych oraz zespołu wokalnego. Podczas oficjalnej części nastąpiło uroczyste przekazanie sztandaru SP3 w Rzeszowie siódmoklasistom, a następnie ślubowanie, które złożyli w obecności wszystkich nasi tegoroczni absolwenci.

Część artystyczna była podróżą morską w szkolną przeszłość uczniów ósmych klas. Przywołane zabawne scenki z życia każdej klasy, uświadomiły wszystkim, jak miłe i sympatyczne mogą być wspomnienia związane ze szkolną rzeczywistością.

Uroczystość nie miałaby tak doniosłego charakteru, gdyby nie oprawa muzyczna przygotowana przez p. Iwonę Wywrocką i jej zespół wokalny.

Przywołane na scenie teksty, nie byłyby tak interesujące, bez pięknie przygotowanej scenografii, nad którą pracowała p. Magdalena Lew i p. Agata Gajdek.

Natomiast scenariusz żeglugi ósmoklasistów przez szkolne morze wiedzy przygotowała p. Renata Niemczyk.