Życzenia dla Absolwentów

Drodzy Absolwenci – Uczniowie Klas Ósmych!

Nie wiemy, kiedy minęło te osiem pięknych lat nauki. Za chwilę opuścicie mury „Trójki” i wyruszycie w świat. To Wasze ostatnie dni w naszej szkole. Przed Wami nowy etap edukacyjny, nowe wyzwania, nowe sukcesy. To czas, kiedy musicie się zastanowić, kim jesteście i czego oczekujecie od życia, w jaki sposób chcecie nadać mu sens. Wychodzicie stąd bogaci duchem, zostawiacie po sobie piękne wspomnienia. Teraz stoicie przed nowymi wyborami, które przybliżą Was do realizacji Waszych planów. Niebawem wyruszacie w kolejną drogę, do której staraliśmy się Was jak najlepiej przygotować. Wierzymy, że w znacznej mierze nam się to udało.

Życzymy Wam wszystkiego, co najlepsze. Wykorzystajcie jak najlepiej zdobytą tutaj wiedzę. Stawiajcie sobie ambitne cele. Niech młodzieńczy entuzjazm oraz ciekawość świata nigdy Was nie opuszczają. Miejcie odwagę i wytrwałość, by spełniać swoje marzenia! Jesteśmy z Was dumni! Powodzenia w nowym rozdziale Waszego życia! Wszak każdy koniec jest przecież początkiem czegoś nowego…

Szanowni Rodzice!

Dziękujemy za wszystkie lata owocnej współpracy. Serdecznie gratulujemy wszelkich sukcesów, jakie Państwa dzieci odniosły w trakcie nauki w naszej szkole. Życzymy, aby efekty dalszej edukacji również przynosiły radość i zadowolenie.

Cudownych, bezpiecznych wakacji!

Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz pracownicy administracji i obsługi SP-3 w Rzeszowie