"Mikołajkowa Przedszkolada"

Grudniowy czas to radosne oczekiwanie na święta oraz prezenty. Z tego powodu w naszej szkole w ostatnich dniach było gwarno i wesoło. Nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali “Mikołajkową Przedszkoladę”, na którą licznie przybyły dzieciaki z przedszkoli nr: 7, 23, 14 i 29.

Zabawę rozpoczęliśmy rozgrzewką przy muzyce, a także układach tanecznych do znanych piosenek. Później zaczęły się sportowe zmagania. Przedszkolaki chętnie w nich uczestniczyli. Wisienką na torcie było przedstawienie o Mikołaju przygotowane przez uczniów klasy 8b w reżyserii wychowawczyni, pani A. Stopy. “Przedszkolada” bardzo wszystkim się podobała, nawet sroga zima nie powstrzymała gości z przedszkoli przed przybyciem do SP3. Na koniec Mikołaj wraz ze Śnieżynkami rozdali dzieciom prezenty. Dziękujemy pani M. Lew za piękną dekorację oraz nauczycielom wychowania fizycznego: p. A. Wilczyńskiej, p. A. Stopie, p. F. Kordysiowi i p. S. Filipowskiemu.