Pola Nadziei

Jak co roku wolontariusze kwestowali dla Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci.

14 kwietnia odbył się finał akcji “Pola Nadziei”, która początek ma na przełomie września i października. Wówczas uczniowie sadzą wokół szkoły sadzonki żonkili, aby w kwietniu rozdawać wiązanki na szczytny cel. Podczas niedzielnego przedpołudnia, 21 młodych i chętnych ludzi stanęło na wysokości zadania. Oprócz żywych kwiatów rozdawali dodatkowo piękne kwiaty z bibuły, baloniki, naklejki oraz zachęcali ludzi do wsparcia potrzebujących. Sztuczne żonkile wykonała pani Madzia Lew, której umiejętności manualne są fantastyczne - dziękujemy za pomoc. Dziękujemy wolontariuszom za postawę godną naśladowania. Pomocą i opieką służyły opiekunki szkolnego koła wolontariatu: panie A. Wilczyńska i A. Stopa.