Bez Was po prostu by się to nie udało...

Nie wszyscy sobotnie przedpołudnie wykorzystali na mycie okien, niektórzy wybrali inne aktywności. Śpieszę wyjaśnić: 6 kwietnia odbył się 17 PKO Półmaraton Rzeszowski oraz Sztafeta Półmaratońska.

Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny, które uzyskały 22 i 35 miejsce na startujące 84 sztafety. Oprócz biegaczy, aktywni byli nasi niezawodni wolontariusze, którzy obsługiwali punkt żywieniowy i - uwierzcie mi na słowo - mieli sporo pracy, wszak biegło 2 tys. biegaczy. Uwijali się i dopingowali na 100%. Jak napisałam powyżej, bez WAS by się to nie udało - jesteście wspaniali i dajecie cudowny przykład dla swoich rówieśników, a także dzieci. Oczywiście, nie zawiedli również kibice – brawo!

Nasze sztafety wystartowały w składzie:

1. A. Stopa, M. Kobylarz, A. Czachor, W. Lachowicz

2. T. Odrowski, K. Wardęga-Peszko, P. Bryś, W. Lotkowski

Opieką i organizacją wolontariuszy zajęły się panie: A. Wilczyńska, A. Kubrak i A. Stopa.

Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję za udział i przeżywanie wspólnych, mega pozytywnych emocji.