Skip to main content

Wczoraj mali, dziś dorosły świat…

Dzisiaj 20 czerwca uczniowie klas ósmych podczas akademii uroczyście pożegnali się ze szkołą. Absolwenci podziękowali Dyrekcji oraz swoim nauczycielom za codzienną pracę włożoną w przekazywanie wiedzy i troskliwą opiekę każdego dnia. Najlepsi uczniowie zostali wyróżnieni nagrodami i dyplomami z rąk pana dyrektora Adama Flisa. Wychowawcy po raz ostatni sprawdzili obecność swoich podopiecznych i rozległ się ostatni szkolny dzwonek.

Drodzy Ósmoklasiści!
Spędziliście w murach „Trójki” 8 lat, a teraz musimy się pożegnać. Żegnamy was ze smutkiem, ale i z wiarą w wasze wielkie możliwości. Teraz przed wami nowe wyzwania i wiele niewiadomych. Traficie do nowych szkół – w nowe mury, poznacie nowych nauczycieli i przyjaciół. Pamiętajcie, aby iść dalej w świat z podniesionym czołem, śmiało pokonuje wszystkie przeciwności losu, cieszcie się życiem i co najważniejsze, zawsze bądźcie dobrymi ludźmi!
Pożegnania nigdy nie są łatwe, bo jak rozstać się i podziękować osobie, z którą przebyło się tyle dróg, wydeptało tyle ścieżek… Szkolne mury razem z klasą 8 b opuszcza również pani Ewa Inglot. Podopieczni podziękowali swojej wychowawczyni za: serce, życzliwość, dobro i szlachetność oraz złożyli życzenia: pięknych dni, zdrowia, długich, spokojnych, pogodnych lat życia i spełnienia marzeń.

Akademię przygotowały polonistki: Agnieszka Koszela-Piątek i Klaudia Kłyż, uroczystość uświetnił szkolny chór pod pieczą pani Iwony Wywrockiej. Podczas śpiewu zapanowała niezwykle podniosła atmosfera, niektórzy skrycie ukrywali wzruszenie...

 

SP3

Zapraszamy