Skip to main content

Dni Osiedla Pułaskiego

W sobotę 15 czerwca przy pięknej pogodzie bawiliśmy się na pikniku podczas Dni Osiedla Pułaskiego. Zaprezentowali się uczniowie od klasy 1 do 8. Rozpoczęli wychowankowie zespołu “Aksel”, później nasi najmłodsi zatańczyli układ “Hafanana”, taniec ludowy oraz słoneczną piosenkę “lato, lato, lato czeka”. Uczennice z klasy 8 zatańczyły w ducie do utworu Shawna Mendesa i Bille Eilish. Dziewczęta z klas 6 i 7 zatańczyły 3 układy: Jerusalema, taniec kowbojski i belgijkę. Był również męski akcent, wystąpił Mikołaj Odrowski w pokazie freestyle na hulajnodze. Wisienką na torcie był wytęp uczennic klas 4 z pomponami do utworu “Italodisco”. Reprezentantów Szkoły Podstawowej nr 3 przygotowały panie: M. Karakuła, A. Kubrak i A. Stopa. Wszystkim rodzicom dziękujemy za zaangażowanie.

SP3

Zapraszamy