Skip to main content

Dzień Dziecka w kl. 1 - 3

Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci, te małe i te duże.

To dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek, radości i wielu niezapomnianych wrażeń! Także w naszej szkole, w klasach 1 – 3 nie zabrakło atrakcji. Były zabawy w Fantazji, pokaz puszczania baniek mydlanych, warsztaty robienia lizaka, szaleństwa w sali zabaw, spotkanie ze słodkimi króliczkami, które można było nakarmić oraz pogłaskać, pyszne lody, piknik i zabawy na świeżym powietrzu, spotkanie i prawdziwa lekcja WF prowadzona przez fachowców – najlepszych zawodników Triathlonu. Mamy nadzieję, że ten dzień, który obfitował w mnóstwo pozytywnych wrażeń będzie mile wspominany przez dzieci. Jeszcze raz życzymy wszystkim naszym dzieciom dużo radości i uśmiechu!

SP3

Zapraszamy