Skip to main content

II miejsce w III Rzeszowskich Igrzyskach Ratowniczych

Nasza drużyna w składzie: Julia Pietruszka, Jagoda Pytlos, Ania Wilk, Martin Pociask i Feliks Kordyś, w dniu 7 czerwca uczestniczyła w "III Rzeszowskich Igrzyskach Ratowniczych" organizowanych przez I Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie.

Udzielaniu pierwszej pomocy w pozorowanych wypadkach i zdarzeniach towarzyszyły ogromne emocje, a rozwój sytuacji i zachowania pozorantów były zaskakujące i trudne do przewidzenia. Jednak nasza drużyna poradziła sobie wspaniale. Atmosfera i organizacja igrzysk była na bardzo wysokim poziomie, a na uczestników po wyczerpujących zmaganiach czekał poczęstunek. Po ogłoszeniu wyników i rozdaniu nagród zespołom organizatorzy wytypowali i nagrodzili dodatkowo trzech wyróżniających się młodych ratowników. Pośród nich znalazła się nasza uczennica Jagoda Pytlos z klasy 8b. Gratulacje dla wszystkich!

SP3

Zapraszamy