Dobroczynność - podsumowań czas

13 czerwca 2019r. nie był dniem pechowym, wręcz przeciwnie. Tego dnia wolontariusze z naszej szkoły pod opieką pań Agaty Stopy i Bożeny Kozdrańskiej udali się do „korzeni”.

O godz. 9.00 wybrali się do Parku Papieskiego, aby sprawdzić, jak rośnie drzewo SP - 3. Tam właśnie nasz szkolny wolontariat miał swój początek ponad dwa i pół roku temu. Akcja sadzenia drzewek zapoczątkowała pracę naszych obecnych ósmoklasistów, z którymi przyjdzie nam się żegnać już niedługo. Podsumowaliśmy pracę szkolnego koła wolontariatu i udaliśmy się na lody oraz na fontannę multimedialną , aby się schłodzić. W drodze otrzymaliśmy darmową wodę z MPWiK. Zmęczeni, ale zadowoleni, wróciliśmy do szkoły.
Dziękujemy wolontariuszom za wkład bezinteresownej pracy na rzecz innych ludzi przez cały czas naszej działalności. Już dziś wiemy, że mamy godnych następców z klas młodszych.
Opiekunki szkolnego koła wolontariatu panie A. Stopa i B. Kozdrańska.

Oceń ten artykuł
(1 głos)
2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net