Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych

Rok szkolny 2019/2020

Konkurs Laureaci Finaliści
matematyka Martyna Hydzik, kl.8a  Eryk Mróz, kl. 8b
język niemiecki    Martyna Hydzik, kl.8a
historia    Wiktor Kuś, kl. 6c
informatyka   Krystian Machnica, kl.8c
"Alfik Matematyczny 2019" - ogólnopolski konkurs matematyczny

Wyniki bardzo dobre uzyskali:

  • Hydzik Martyna, kl. 8a – 90% punktów, 4. miejsce w województwie
  • Parylak Jakub, kl. 3b – 81,67% punktów, 12. miejsce w województwie
  • Góral Miłosz, kl. 6e – 81,67% punktów, 19. miejsce w województwie
  • Kurc Krystian, kl. 5d – 81,5% punktów, 20. miejsce w województwie

Wyniki dobre uzyskali:

  • Popek Kacper, kl. 5b – 79,17% punktów, 26. miejsce w województwie
  • Stromidło Jakub, kl. 3a – 76,67% punktów, 24. miejsce w województwie
Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny 2020"

Wynik bardzo dobry:

  • Hubert Białek, kl. 5d
  • Martyna Hydzik, kl. 8a

Wyróżnienie:

  • Szymon Białek, kl. 2a
  • Karolina Kurc, kl. 4b
  • Kacper Siwik, kl. 4a
  • Katarzyna Łoza, kl. 5b
  • Kacper Popek, kl. 5b
  • Adrian Moskwa, kl. 5b
  • Miłosz Zieliński, kl. 5b
  • Krystian Kurc, kl. 5d
  • Aleksandra Zielińska, kl. 5d
  • Julia Wajda, kl. 5d
  • Maksymilian Zieliński, kl. 5d
  • Agata Harenza, kl. 5e
  • Anna Jagiełło, kl. 6a
  • Emilia Wolska, kl. 6c
  • Kacper Tama, kl. 6d
  • Miłosz Góral, kl. 6e
  • Kacper Dygoń, kl. 7a
  • Maciej Wójcik, kl. 7b
  • Eryk Mróz, kl. 8b

Rok szkolny 2018/2019

Konkurs Laureaci Finaliści
język angielski Julia Zhang - Żyradzka, kl.8c  
język francuski Maksymilin Polak, kl. 8d  
historia Kacper Król, kl. 6c  
matematyka   Nikodem Cupryś, kl.8d
Martyna Hydzik, kl.7a
biologia   Julia Zhang - Żyradzka, kl.8c
"Alfik Matematyczny 2018" - ogólnopolski konkurs matematyczny

Wyniki bardzo dobre uzyskali:

  • Martyna Hydzik, kl. 7a - 88% punktów, 2. miejsce w województwie,
  • Igor Kierys, kl. 6b - 88% punktów, 7. miejsce w województwie,
  • Kacper Król, kl. 6a - 82% punktów, 13. miejsce w województwie,
  • Łukasz Majka, kl. 4a - 78% punktów, 7. miejsce w województwie,
  • Feliks Kordyś, kl. 3a - 75% punktów, 8. miejsce w województwie,

Wyniki dobre uzyskali:

  • Eryk Mróz, kl. 7b - 67% punktów, 16. miejsce w województwie,
  • Miłosz Góral, kl. 5e - 67% punktów, 25. miejsce w województwie,
  • Jan Wójcicki, kl. 5f - 65% punktów, 29. miejsce w województwie,
  • Maciej Wójcik, kl. 6b - 65% punktów, 58. miejsce w województwie
Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny 2019"

Wynik bardzo dobry:

  • Hubert Białek, kl. 4d
  • Kacper Popek, kl. 4b
  • Martyna Hydzik, kl. 7a

Wyróżnienie:

  • Krystian Kurc, kl. 4d
  • Eliza Dyczko, kl. 4e
  • Katarzyna Łoza, kl. 4b
  • Maksymilian Zieliński, kl. 4d
  • Kacper Tama, kl. 5d
  • Kacper Król, kl. 6c
  • Andrzej Orzech, kl. 6a
  • Igor Kierys, kl. 6b
  • Alicja Waśkiewicz, kl. 6b
  • Nikodem Cupryś, kl. 8d
  • Bartosz Surówka, kl. 8d

Rok szkolny 2017/2018

Konkurs Laureaci Finaliści
matematyka  

Nikodem Cupryś, kl.7d

język angielski

Julia Zhang - Żyradzka, kl.7c

 
Ogólnopolski Konkurs Informatyczny "Orzeł Informatyczny" Krystian Machnica, kl.6c - laureat
"Alfik Matematyczny 2017" - ogólnopolski konkurs matematyczny
  • Martyna Hydzik, kl 6a - laureatka - 1 miejsce w kraju
  • Kacper Popek, kl. 3b – 90% punktów, 5 miejsce w województwie,
  • Łukasz Majka, kl. 3a – 8 miejsce w województwie,
  • Krystian Kurc, kl. 3d – 11 miejsce w województwie,
  • Miłosz Góral, kl. 4e – 15 miejsce w województwie,
  • Kacper Król, kl. 5c – 95,5% punktów, 6 miejsce w województwie,
  • Igor Kierys, kl. 5b - 90% punktów, 10 miejsce w województwie,
  • Eryk Mróz, kl. 6b – 90% punktów, 10 miejsce w województwie,
  • Jakub Binkowski, kl.6a - 12 miejsce w województwie,
  • Antoni Markiewicz, kl. 6a - 21 miejsce w województwie,
  • Bartosz Surówka, kl.7d – 19 miejsce w województwie,
  • Nikodem Cupryś, kl. 7d – 21 miejsce w województwie,
  • Julia Mucha, kl. 7b – 36 miejsce w województwie.
Konkurs "Matematyczny As 2018"

Wyróżnieni:

  • Kacper Król,  kl.5c
  • Antoni Markiewicz, kl. 6a
Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny 2018"

Kategoria Maluch - kl. 4

  • Kacper Tama, kl. 4d - laureat
  • Kinga Kołodziejczyk, kl. 4d - wyróżnienie
  • Miłosz Góral, kl. 4e - wyróżnienie
  • Jan Wójcicki, kl. 4f - wyróżnienie

Kategoria Beniamin - kl. 5

  • Kacper Król, kl. 5c - wyróżnienie
  • Igor Kierys, kl. 5b - wyróżnienie

Kategoria Beniamin - kl. 6

  • Eryk Mróz, kl. 6b - wyróżnienie

Kategoria Kadet - kl. 7

  • Julia Mucha, kl. 7b – wyróżnienie

Rok szkolny 2016/2017

Konkurs Laureaci Finaliści
przyroda Zuzanna Rup, kl.6b  
historia  

Bartłomiej Borek, kl.6b

język angielski

Julia Zhang - Żyradzka, kl.6c

 Katarzyna Słowik. kl.6d
X Międzyszkolny Konkurs matematyczny "Rozkosze Łamania Głowy" I miejsce - Katarzyna Słowik, kl.6d
"Alfik Matematyczny 2016" - ogólnopolski konkurs matematyczny

Kacper Król kl. 4c - 1 miejsce w województwie - tygodniowy pobyt na obozie w Serpelicach
Martyna Hydzik kl. 5a - 3 miejsce w województwie - tygodniowy pobyt na obozie w Serpelicach
Igor Kierys kl. 4b - 10 miejsce w województwie
Paweł Wilk kl.6d - 11 miejsce w województwie

Konkurs "Matematyczny As 2017"

Laureaci:

  • Paweł Wilk, kl.6d
  • Katarzyna Słowik, kl. 6d
  • Martyna Hydzik, kl. 5a

Rok szkolny 2015/2016

Konkurs Laureaci Finaliści
przyroda Anna Sabat, kl.6c

 

matematyka  

Katarzyna Bielak, kl.6c

Tymoteusz Potera, kl.6d

język polski  Anna Sabat, kl.6c Zuzanna Siwiec, kl.6c
język angielski

 Anna Sabat, kl.6c

 
IX Międzyszkolny Konkurs matematyczny "Rozkosze Łamania Głowy" II miejsce - Krystian Fularski, kl.6c
"Alfik Matematyczny 2015" - ogólnopolski konkurs matematyczny

Kacper Król kl. 3c - 1 miejsce w województwie, 9 miejsce w kraju - tygodniowy pobyt na obozie w Serpelicach
Martyna Hydzik kl. 4a - 3 miejsce w województwie, 10 miejsce w kraju - tygodniowy pobyt na obozie w Serpelicach
Nina Biernatowicz kl. 3b - 4 miejsce w województwie - tygodniowy pobyt na obozie w Serpelicach
Julia Mucha kl.5a - 11 miejsce w województwie

Konkurs Literacki o Pióro Feniksa

Wiktoria Ostoja-Kowalska, kl.6c - Nagroda Główna Grand Prix

Katarzyna Półtorak, kl.6c - I miejsce

Międzyszkolny Konkurs Frazeologiczny "Zostań Mistrzem Słowa" Wiktoria Ostoja-Kowalska, kl.6c - III nagroda

Rok szkolny 2014/2015

Konkurs Laureaci Finaliści
przyroda Justyna Rochecka

Natalia Walczak
Gabriela Niedziałek

historia Justyna Rochecka
Weronika Głowacz
 
matematyka   Alicja Jurzysta
język polski   Justyna Rochecka
język angielski

 

Victoria Rawdanowicz
język niemiecki  

Justyna Rochecka

IX Międzyszkolny Konkurs matematyczny "Rozkosze Łamania Głowy" II miejsce - Alicja Jurzysta
Wyróżnienia: Wiktor Rożnowski, Kuba Sitek
"Alfik Matematyczny 2014" - ogólnopolski konkurs matematyczny

 Martyna Hydzik kl. 3a - III miejsce w województwie
Wiktor Rożnowski kl. 6a - III miejsce w województwie
Alicja Jurzysta kl. 6c - VII miejsce w województwie

Rok szkolny 2013/2014

Konkurs Laureaci Finaliści
przyroda


Filip Rożnowski
Piotr Dziura

matematyka

Filip Rożnowski

 Kamila Cupryś
język polski