2a i 2b w fabryce bombek

26 listopada uczniowie klasy 2a i 2b wybrali się do Fabryki Ozdób Choinkowych w Nowej Dębie.

Pod opieką przewodnika dzieci zwiedzały zakład, a przede wszystkim poznały etapy powstawania bombek rożnej wielkości i w przeróżnych kształtach. Uczniowie przekonali się, że praca przy produkcji bombek wymaga nie tylko talentu, ale też ogromnej cierpliwości. Atrakcją wycieczki były warsztaty plastyczne, podczas których dzieci ozdabiały bombki według własnego pomysłu. Nie mniej interesujące były zakupy. Z bogatej oferty ozdób, każdy z uczniów mógł wybrać coś dla siebie i bliskich. Na pamiątkę pobytu w fabryce każdy uczestnik wycieczki otrzymał bombkę własnoręcznie wykonaną podczas warsztatów.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 
2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net