Andrzejki klasy 6f na sportowo, aktywnie, odlotowo.

29 listopada 2019 r. klasa 6f wybrała się do rzeszowskiego parku trampolin przy ul. Przemysłowej.

Po ćwiczeniach rozgrzewających i rozciągających pod okiem trenera FlyParku rozpoczęło się dwugodzinne zaliczanie każdego rodzaju atrakcji. Chłopcy rozpoczęli zabawę od eliminatora, a dziewczynki od trampolin sportowych. Potem w mniejszych grupach uczniowie zaliczali kolejne strefy, m. in. zabawy na belce do walk gladiatorów, w basenie z gąbkami, rodeo na byku, boisko do piłki nożnej, park ninja i inne. Uczennice i uczniowie kl. 6f zmęczeni, ale z naładowani pozytywną energią i zadowoleni z tak spędzonego andrzejkowego piątku o 14.00 wrócili do szkoły.
Organizacja wyjścia i opieka – wychowawczyni klasy 6f, p. Daniela Czerwonka.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 
2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net