Wigilia - przystrojony biały stół

Jak tradycja nakazuje, w ostatnim tygodniu nauki przed Świętami Bożego Narodzenia odbyła się wigilia klasy 6c.

Stół, pięknie przystrojony przez stroik Emilki Wolskiej i szopkę Oli Sierżęgi, zjednoczył wszystkie dzieci. Fragment pisma świętego przeczytał przewodniczący klasy Leon Pieniążek. Potem nastąpiło łamanie się opłatkiem i moc życzeń. Finałem tego spotkania był wspólny posiłek i pyszne ciasta. Tym razem smakowitym owocowym smakołykiem zachwycił nas Kuba Draus. Równie barwne były ciasteczka Emilki Wolskiej zapakowane w artystyczny sposób w kolorowe pudełko. A obfitością ciast zasypała nas wiceprzewodnicząca klasy Joasia Bereś. Na koniec popłynęło gromkie wspólne kolędowanie z moim udziałem.

Wychowawczyni klasy 6c - Iwona Wywrocka.

Oceń ten artykuł
(1 głos)

2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net