Spotkanie z pisarką

15 listopada uczniowie klasy 1a i 1b uczestniczyli w spotkaniu autorskim z regionalną pisarką, panią Stanisławą Bełch.

Spotkanie to znakomicie wpisało się w uroczysty okres obchodów odzyskania przez Polskę Niepodległości. Pisarka zapoznała uczniów z treścią swojej książki pt. „Święto Niepodległości” - wzbogaconej pięknymi, realistycznymi ilustracjami. Książka stanowi swoisty przewodnik po kartach rzeszowskiej historii. W przystępny sposób przybliża najmłodszym postacie i miejsca związane z historią nie tylko Polski, ale przede wszystkim naszej małej Ojczyzny – Rzeszowa.
Na zakończenie spotkania dzieci miały możliwość zakupu książek wraz z dedykacją oraz otrzymały ładne ilustracje i zakładki do książki.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net