Wizyta przedszkolaków

26 lutego w naszej szkole gościły grupy sześciolatków z Przedszkoli nr 7 i 23 w Rzeszowie. Przybyły również dzieci z Akademii Małych Odkrywców.

Wizyta w szkole była odpowiedzią na zaproszenie uczniów klasy 1a i 1b i ich wychowawczyń. Goście mieli okazję przekonać się, jak radzą sobie w szkole ich starsi koledzy. Na wstępie dzieci z przedszkoli i klas pierwszych obejrzały przedstawienie pt. „O królewnie, piekarczyku i pieczeniu chleba” przygotowane przez uczniów klasy 3a. Następnie wszyscy udali się do klas, gdzie odbyły się wspólne zajęcia. W kolejnych salach przyszli uczniowie mogli wziąć udział w nauce poprzez zabawę z wykorzystaniem tabletów i robotów. Na zakończenie uczniowie klas pierwszych podarowali młodszym kolegom własnoręcznie wykonane upominki. Mamy nadzieję, że goście będą miło wspominać wizytę w naszej szkole.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Więcej w tej kategorii: « Wielki bal karnawałowy

 
2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net