To już pora na wigilię, to już czas …

W ostatnim dniu zajęć szkolnych przed Świętami Bożego Narodzenia, czyli 20 grudnia wszystkie klasy naszej szkoły wraz z wychowawcami spotkały się przy stole wigilijnym, dzieląc się radością, życzliwością i dobrym słowem.

W tym przedświątecznym dniu uczniowie klas 6a i 6b nie zapomnieli o swoich młodszych kolegach i koleżankach z klas pierwszych. Pod kierunkiem pań Agaty Gajdek i Lucyny Krzanickiej przygotowali dla nich przedstawienie bożonarodzeniowe. Maluchy obejrzały je z dużym zainteresowaniem, a wspólne kolędowanie napełniło wszystkich nieskrywaną, świąteczną radością. Na zakończenie wspólnego spotkania wszyscy złożyli sobie życzenia i podzielili się opłatkiem.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 
2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net