Październikowe biegi młodzieżowe

Jesienne biegi młodzieżowe to już tradycja. Co roku początkiem października odbywają się biegi młodzieżowe poprzedzające bieg na 5km., oraz Maraton Rzeszowski.

Uczniowie naszej szkoły zawsze są chętni, aby w nich uczestniczyć. Pomimo niesprzyjającej aury, 5 października trzydziestu czterech uczniów stawiło się przy Millenium Hall, aby aktywnie spędzić sobotni poranek. Dzieci startowały w różnych kategoriach wiekowych począwszy od przedszkolaka, aż po licealistów. W roczniku 2009 – 2010 wystartowało wiele dziewcząt, ale Antonina Pabiś z kl. 5e zdobyła 3. miejsce, za co otrzymała puchar i nagrodę. Wszyscy uczestnicy dostali pamiątkowe koszulki. Dzieciom i rodzicom gratulujemy oraz dziękujemy za zaangażowanie.

Opiekunami biegaczy byli nauczyciele wychowania fizycznego: A. Stopa, S. Filipowski i F. Kordyś.

Oceń ten artykuł
(1 głos)

 
2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net