Październikowe biegi młodzieżowe

Jesienne biegi młodzieżowe to już tradycja. Co roku początkiem października odbywają się biegi młodzieżowe poprzedzające bieg na 5 km., oraz Maraton Rzeszowski.

Uczniowie naszej szkoły zawsze są chętni, aby w nich uczestniczyć. Pomimo niesprzyjającej aury, 5 października trzydziestu czterech uczniów stawiło się przy Millenium Hall, aby aktywnie spędzić sobotni poranek. Dzieci startowały w różnych kategoriach wiekowych począwszy od przedszkolaka, aż po licealistów. W roczniku 2009 – 2010 wystartowało wiele dziewcząt, ale Antonina Pabiś z kl. 5e zdobyła 3. miejsce, za co otrzymała puchar i nagrodę. Wszyscy uczestnicy dostali pamiątkowe koszulki. Dzieciom i rodzicom gratulujemy oraz dziękujemy za zaangażowanie.

Opiekunami biegaczy byli nauczyciele wychowania fizycznego: A. Stopa, S. Filipowski i F. Kordyś.

Oceń ten artykuł
(1 głos)

 
2014 Projekt non profit | Copyright Studio Nexim | www.nexim.net