piątek, kwietnia 18, 2014

Rozmiar tekstu

II etap Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego dla klas szóstych - wyniki

11 kwietnia odbył się II etap Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego dla klas VI „As Podstawówki". Wzięło w nim udział 18 uczniów z 10 szkół podstawowych.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS GRAFIKI KOMPUTEROWEJ DLA UCZNIÓW KLAS IV-VI „ZNAMY WIERSZE JANA BRZECHWY” ROZSTRZYGNIĘTY

KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA SZÓSTOKLASISTÓW

14 marca Szkoła Podstawowa nr 3 zorganizowała I etap Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego dla klas VI „As Podstawówki".

Wyniki szkolnego konkursu dla klas czwartyych

W dniu 5 marca odbył się drugi etap szkolnego konkursu języka angielskiego dla klas czwartych. Wzięło w nim udział 10 uczniów. Laureatami zostali:

I MIEJSCE W KONKURSIE INFORMATYCZNYM!

Gabrysia Rok z klasy 5c zajęła I miejsce w miejskim konkursie informatycznym na wykonanie prezentacji multimedialnej „Najpiękniejsze stolice Europy”.

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

logoklasa
 s nabor2014

Aktualna pogoda

Rzeszów
[Szczegóły]

kwietnia 2014

Naszą witrynę przegląda teraz 240 gości
odwiedzających od listopada 2009 r.