poniedziałek, lipca 28, 2014

Rozmiar tekstu

Szkolny konkurs mitologiczny dla klas piątych

Klasy piąte wzięły udział w szkolnym konkursie mitologicznym. Do pierwszego i drugiego etapu przystąpili wszyscy uczniowie klas piątych, natomiast najlepsi walczyli o zwycięstwo w trzecim etapie.
Organizatorki, p. Alicja Banaś i p. Jolanta Zygmunt, przyznały dwa równorzędne pierwsze miejsca:
Natalii Kulikowskiej z kl. 5b oraz Justynie Rocheckiej z kl. 5d

Szkolni mistrzowie ortografii

W pierwszym i drugim semestrze roku szkolnego 2013/2014 uczniowie klas czwartych zmagali się z ortografią. Wszyscy otrzymali do opanowania zestaw trudnych wyrazów, które pojawiały się w czterech etapach konkursu. Uczniowie, którzy popełnili we wszystkich etapach szkolnego konkursu ortograficznego najmniej błędów, zostali "Mistrzami ortografii".
Oto laureaci:
Dominik Kocój - kl. 4b oraz Anna Sabat - kl. 4c
Organizacja konkursu - p. Alicja Banaś i p. Daniela Czerwonka.

Konkurs informatyczny ”Moje hobby”

Szkolny Konkurs Informatyczny dla klas szóstych na wykonanie prezentacji multimedialnej pt.: „Moje hobby" został rozstrzygnięty.

Sukces Justyny i Weroniki

W 2. edycji Wojewódzkiego Konkursu Twórczości Plastyczny oraz Grafiki Komputerowej dla Dzieci i Młodzieży pt.: „Jan Paweł II – w sercu i pamięci" nasze uczennice odniosły wart odnotowania sukces.

ROZSTRZYGNIĘCIE MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU „PATRON MOJEJ SZKOŁY”

Dnia 12 maja 2014 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość wręczenia nagród w Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno – Literackim „Patron mojej szkoły".

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

logoklasa
 s nabor2014

Aktualna pogoda

Rzeszów
[Szczegóły]

lipca 2014

Naszą witrynę przegląda teraz 253 gości
odwiedzających od listopada 2009 r.